Koordynatorzy programów rozwoju szkoły:

2013_sstarostwo006

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu – Aleksander Buczek
Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu – Marta Mysona
Zespół Szkół Budowlanych im Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu – Adam Snopkowski
Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu – Mariusz Wojciechowski

Zespół zarządzający projektem:

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu
ul. Wyspiańskiego 6 39-300 Mielec
tel./fax: 177885194, 177885195

Anna Mikuła – Koordynator projektu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Barbara Rusin – Specjalista ds. monitoringu i ewaluacji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Artur Bodziony – Specjalista ds. obsługi informatycznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Agnieszka Śliwińska – Specjalista ds. rozliczeń: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.