Staże

Rekrutacja uczniów na staże 2015

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu ogłasza nabór na wakacyjne miesięczne płatne staże w ramach projektu “Podkarpacie stawia na zawodowców”.

Rekrutacja trwa do 8 maja br.

Pierwszym warunkiem zakwalifikowania do rekrutacji jest złożenie kompletnej dokumentacji rekrutacyjnej – uzupełnionej i podpisanej:
- karta zgłoszenia ucznia do projektu
- deklaracja uczestnictwa w projekcie
- oświadczenie uczestnika projektu
- zakres danych osobowych
- regulamin udziału w projekcie

Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z tym do rekrutacji przystąpić mogą
tylko uczniowie, którzy jeszcze nie korzystali ze staży w projekcie “Podkarpacie
stawia na zawodowców”. Następnie decydować będzie średnia ocen ze świadectwa za
rok szkolny 2013/2014. Dodatkowo punktowane są udziały w konkursach zawodowych.

Szczegółowych informacji udziela:
Barbara Rusin
CKPiDN w Mielcu
ul. Wojska Polskiego 2B
39-300 Mielec
tel. 17 250 64 84

DOKUMENTY DO PBRANIA:

Rekrutacja uczniów na staże 2014

1. Przeczytaj dokładnie regulamin udziału w stażu (dostępny poniżej w "dokumentach do pobrania")

2. Pobierz komplet 5 dokumentów, wydrukuj je i wypełnij. Możesz drukować dwustornnie. Pamiętaj o podpisach!!!

3. Zanieś dokumenty do Koordyntora w swojej szkole. Są to:

• Zespół Szkół Technicznych w Mielcu – Aleksander Buczek
  • Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu – Marta Mysona
  • Zespół Szkół Budowlanych im Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu – Adam Snopkowski
  • Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu – Mariusz Wojciechowski

DOKUMENTY DO PBRANIA:

Zaproszenie do współpracy

Zapraszamy pracodawców do współpracy w ramach projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców” realizowanego przez Powiat Mielecki w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie. Projekt zakłada między innymi organizację miesięcznych staży w zakładach pracy dla 400 uczniów zasadniczych i średnich szkół zawodowych w okresie wakacji w latach 2013 – 2014. W imieniu Powiatu Mieleckiego projektem zarządza Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu.